לוגו מטרו
logo-yamaha

תיק עיתונות לתקשורת

מטרו מוטור משיקה:

Tricity 300

ימאהה Tricity 300 – הקטנוע התלת גלגלי הטוב בעולם – הגיע לישראל

מטרו מוטור משיקה בישראל את הקטנוע שכולם חיכו לו –קטנוע פרימיום תלת גלגלי שמציב רף חדש לאיכות רכיבה עם טכנולוגיית ה- Leaning Multi-Wheel LMW הלקוחה מהימאהה NIKEN ושפע מערכות בטיחות

 ה- Tricity 300 החדש מגיע עם נוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה, מנוע עצמתי ומרגש וטכנולוגית ה- LMW הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של ימאהה, הופכת את החיים לפשוטים ומהנים  עם איכות הפרימיום המוכרת של ימאהה.

ה- Tricity 300 תוכנן כדי לענות על צרכי החיים הדינמיים והמודרניים  –  השילוב המושלם בין תנועה עירונית קלילה ויעילה לבין יכולת נסיעה בין עירונית מפנקת ונינוחה. עם מנוע עצמתי המפיק 28 כ”ס שרק מחכה לפקודת המצערת.

טכנולוגיית המתלים שתשנה את החיים שלך

ה- Tricity 300 מגיע עם טכנולוגיית ה- Leaning Multi-Wheel (LMW) המהפכנית, הלקוחה מה- NIKEN, אופנוע התלת גלגלי הטוב בעולם. בנוסף, מגיע כסטנדרט עם נעילת המתלים הקדמיים במצב עמידה, ללא צורך בהורדת רגליים אל הכביש בעצירה. ה-Tricity 300 מציג גלגלים בקוטר הגדול ביותר בקטגוריה (14), שמעניקים יציבות ושיכוך גבוהים ביותר ביחס לגלגלי קטנים יותר.

מנוע  בטכנולוגיית ה-  BLUE COREשל ימאהה

 ה- Tricity 300 מוביל בעוצמת הנסיעה העירונית בזכות מנוע ה- BLUE CORE שתוכנן ע”י ימאהה ליעילות אנרגטית ותנועה עירונית ופרברית חלקה וזריזה. מנוע צילינדר בודד מקורר נוזל, עם הזרקת דלק אלקטרונית, המפיק 28 כ”ס. מנוע ה-300 סמ”ק תוכנן לשיוט בין עירוני למרחקים ארוכים יותר ולנסיעה עירונית זריזה ואתלטית בזכות המומנט הרב בסל”ד נמוך.

עולם חדש של הנעה והנאה, מנגיש את יתרונות התנועה על קטנוע לקהלים חדשים עם הנתונים הטובים בקטגוריה. עם מיכל דלק גדול (13 ליטרים), מבנה אווירודינאמי וצריכת דלק של 30 ק”מ\ל’, יכול ה- Tricity 300 לגמוע מרחקים גדולים יותר בין תדלוק לתדלוק. מנוע ה- BLUE CORE מציג ביצועים גבוהים עם חיסכון בדלק ושמירה על נתוני זיהום האוויר טובים ביותר.

 עיצוב

ה- Tricity 300 החדש הוא קודם כל ימאהה! העיצוב המוקפד ורמת הגימור הגבוהה לא מותירים מקום לספק, זהו קטנוע מרשים בעיצוב מודרני הבולט בקווים הזורמים ועשיר בפרטים. תכנון אווירודינאמי ומשקף בעל התנגדות נמוכה במיוחד, תורמים לרכיבה השקטה והחלקה.

ה- Tricity 300, תוכנן להיות נוח ומפנק. מתחת למושב המרווח, ישנו תא מטען ענק המכיל בקלות שתי קסדות מלאות. מערכת תפעול ללא מפתח (Keyless מאפשרות הנעה, כיבוי, פתיחת תא מטען ומיכל דלק ללא מפתח).

תצוגת ה- LCD הגדולה והקריאה של ה- Tricity 300 מציגה את כל המידע הדרוש באופן עשיר. חיווי מצבי ה- ABS, מערכות העזר לנעילת המתלים בעמידה והטמפרטורה, מציגים את מצב הקטנוע ונתוני הסביבה לרוכב בצורה ברורה.

מערכות בטיחות

 ה- Tricity 300 מבטיח חווית רכיבה מעולם אחר, עם שפע מערכות בטיחות. מערכת ABS למניעת נעילת הגלגלים (אוטונומי לכל 3 הגלגלים), בשילוב עם מערכת הבלימה של ימאהה UBS (Unified Braking System) המייצרת בלימה אחידה לכל שלושת הגלגלים, מעצימה את תחושת הביטחון גם בבלימות פתאומיות וחזקות במיוחד. בנוסף, בקרת אחיזה (TCS) ומערכת ההיגוי היעילה המאפשרת טווח היגוי רחב במיוחד של 72 מעלות תורמות אף הן לתחושת היציבות בפניות ובדרכים משובשות.

Tricity 300  – מאפיינים מרכזיים

שלושה גלגלים ליציבות מרבית עם מערכת LMW להטיה יציבה במיוחד

  • קוטר גלגלים הגבוה בקטגוריה
  • סיוע בעמידה במקום – נעילת מתלים לעצירה ללא הורדת רגליים
  • מנוע 300 סמ”ק בטכנולוגיית BLUE CORE
  • תא אחסון ענק לשתי קסדות מלאות
  • מערכת בקרת אחיזה (TCS)
  • ABS אוטונומי לכל גלגל ובלמי דיסק גדולים לבלימה בטוחה
  • הנעה ללא מפתח עם מערכת Keyless

סכמות צביעה:

ה- Tricity 300 מגיע בשלוש צביעות: Nimbus Grey, Tech Kamo ו-Gunmetal Grey

לצפייה ב-PDF לחצו על התמונה

גלריה

לוגו מטרו
logo-yamaha

© כל הזכויות שמורות לפאפגאי דיגיטל. 2020

דילוג לתוכן